Viking Kemer

Viking Kemer Hakkında

Hergun saat 10:00 Kemer marina dan hareket eden Kemer Viking, toplamda 3 koyda yuzme molasi verir, tur icerisinde kopuk partisi, cocuk animasyionu yapilmakla birlikte, acik bufe oglen yemegi, soft icecekler, bira ve sarap ikram edilir. Saat 15:30 da Kemer Marinaya donusle tur biter.

Yiyecek & İçecek

Bu turda Öğlen yemeğinde, Tavuk ve Uskumru Balığı ana yemek; pilav,makarna,patates püresi, biber ve patlıcan kızartma sıcaklar; ezme, haydari,kısır mezeler, çoban salata, mevsim salata, roka salatası, lahana salatası ve tursu çeşitleri de salata olarak ikram edilir. Tur esnasında tüm alkollü ve alkolsüz lokal ve soft içecekler ile sıcak içecekler limitsiz içilebilir.

Gemi Özellikleri

44 metre uzunluk ve 12 metre genişlik ölçülerine sahip olan Barbossa Cruise toplam 5 kattan oluşmaktadır, 1.katta wc ve lavabolar, kabinler ve fotoğraf stüdyoları, 2.katta klimalı 200 kişilik kapalı restoran ve bar, 3.katta disko, bar ve oturma locaları 4. Katta DJ kabini, sıcak içecek deski ve oturma locaları, 5.katta ise güneşlenme locaları ve tropik bar bulunmaktadır.

 
Sosyal Medya