Barbossa Antalya

Barbossa Antalya Hakkında

Saat 09:30 da Setur Marinadan hareket eden BARBOSSA PIRATE’S gemisi, Sıçan Adası, Küçük Çaltıcak ve Büyük Çaltıcak koylarından gecerek saat 10:30’da sadece yatlarla yanaşılabilen özel bir plaja ulasir ve burada 1 saatlik yüzme molası verir, plajda ve plajda bulunan magarada animasyon ekibi cocuklara yonelik birçok korsan oyunu gerçekleştirir. Buradan saat 11:30 da tekrar hareket eden BARBOSSA PIRATE’S , Düden Şelalesinin döküldüğü DÜDEN PARK Karpuzkaldıran Koyundaki Şelaleye doğru yol alır. Saat 12:00 de yemek servisi açılır ve yolcular Antalya manzarasını seyrederken yemekelerini yerler. Animasyon ekibinin faaliyetleri yol boyunca devam eder ve saat 13:15 de Selaleye ulaşılmasının ardından şelale önünde fotoğraf çekimleri yaptırılır. Koya demir atıldıktan sonra yeniden 1 saatlik yüzme molası verilir ve saat 14:15 de tekrar yola çıkan BARBOSSA PIRATE’S Setur Marina’ya doğru rotasını çevirir. 14:30 da başlayan Disko Köpük Partisi 15:30 da Marinaya varana kadar devam eder.

Yiyecek & İçecek

Bu turda Öğlen yemeğinde, Tavuk ve Uskumru Balığı ana yemek; pilav,makarna,patates püresi, biber ve patlıcan kızartma sıcaklar; ezme, haydari,kısır mezeler, çoban salata, mevsim salata, roka salatası, lahana salatası ve tursu çeşitleri de salata olarak ikram edilir. Tur esnasında tüm alkollü ve alkolsüz lokal ve soft içecekler ile sıcak içecekler limitsiz içilebilir.

Gemi Özellikleri

44 metre uzunluk ve 12 metre genişlik ölçülerine sahip olan Barbossa Cruise toplam 5 kattan oluşmaktadır, 1.katta wc ve lavabolar, kabinler ve fotoğraf stüdyoları, 2.katta klimalı 200 kişilik kapalı restoran ve bar, 3.katta disko, bar ve oturma locaları 4. Katta DJ kabini, sıcak içecek deski ve oturma locaları, 5.katta ise güneşlenme locaları ve tropik bar bulunmaktadır.

 
Sosyal Medya